languages:

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

گسترش همکاری "پارس آیرو" با "پادکو"

Rate this item
(1 Vote)
Written by  | Published in: مجموعه ۱

به گزارش روابط عمومی موسسه پارس آیرو در صبح روز دوشنبه به مورخ 1393/02/09 مهندس حمیدی و کاپیتان هادی غلامی طی گفتگویی تلفنی در مورد مسائل هوانوردی ایران و همکاری های بیشتر بین دونهاد با هم صحبت کردند.

 

 

در این گفتگوی تلفنی آقای حمیدی با ابراز خرسندی از همکاری با شرکت توسعه هوانوردی پارس، همکاری با شرکت های بزرگ هوانوردی همچون توسعه هوانوردی پارس را یک نقطه بسیار مثبت دانستند. مدیرعامل موسسه پارس آیرو با پرداختن به موضوع اهداف مشترک دو نهاد و نام مشترک پارس در دو شرکت ابراز امیدواری کردند که بتوان یک شبکه متحد هوانوردی و فضایی را تحت نام پارس در کشور بوجود آورد چرا که شرکت های فعال دیگری مثل شرکت سرمایه گذاری هوانوردی پارس و چند شرکت دیگر که دارای همکاری با شرکت گسترش هوانوردی پارس هستند وجود دارند که با متحد کردن همه این پتانسیل ها می توان به اهداف والای و مشترک همه تحقق بخشید.

حمیدی در بخش دیگر به توانایی های مهندسین بومی اشاره کرد و با بیان مجدد موضوع شبکه متحد هوافضای ایرانی، رسیدن به جایگاه اول هوافضا در منطقه (و یک قطب بزرگ در جهان) با توجه به کارتیمی شرکت ها دور از انتظار ندانست.


کاپیتان هادی غلامی نیز با تایید سخنان مهندس حمیدی دیدهگاه های دو طرف را اصولی و منطبق بر هم دانستند. ایشان با اشاره به پشتکار و اقداماتی که برای نهادینه کردن علم هوانوردی خصوصا در بحث بومی سازی ساخت و طراحی هواپیما، این اقدامات و این گونه پشتکار را مناسب هوانوردی ایران ندانستند و خواهان فعالیت های جدی و پرشتاب برای جبران کاستی ها و زمان از دست رفته شدند و افزودند که نباید صرفا به اقدامات تحقیقاتی تئوری بسنده کرد چراکه علم هوانوردی یک علم تجربی بوده و تحقیقات با وارد شدن به عرصه ساخت نتیجه مطلوب خواهد داد و عیب ها و خطاها با داشتن تجربه در علم طراحی و ساخت برطرف خواهد شد.

در پایان این گفتگوی تلفنی، کاپیتان غلامی استان کرمان را دارای پتانسیل خوبی برای ایجاد مراکز هوانوردی عمومی ارزیابی کرده و ابراز امیدواری کردند که هرچه سریعتر مرکز هوانوردی عمومی کرمان راه اندازی شود.

 

روابط عمومی موسسه تحقیقاتی پارس آیرو.

دوشنبه 9 اردیبهشت ماه 1393


 

Read 12643 times
Last modified on Sunday, 03 January 2016 11:03
More in this category: پهپاد آذر 2 »

Monthly Newsletter

Record your networks Here:

Contact Us

comments in the public website

Navid : the public website is very interesting

 

Mostafa : Explain more about the Institute

 

Hesam : Please add more scientific articles