languages:

پروژه ققنوس

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱

به گزارش روابط عمومی موسسه پارس آیرو در صبح روز دوشنبه به مورخ 1392/11/14 طی جلسه ای که در آن پرسنل موسسه هوافضا پارس حاضر بودند پروژه تحقیقاتی ققنوس رسما وارد فاز اجرایی شد.

 

آقای مومنی نایب رئیس موسسه تحقیقاتی پارس آیرو که مسئولیت این جلسه را عهده دار بودند در ابتدای سخنان خود به این موضوع که چرا این پروژه مهم به اقتضا ویژگی های نوین آن به صورت غیر عمومی اجرایی نشد اشاره کرد و گفت :

امروز با وجود این که در ابتدای راه هستیم اعلام می کنیم که چه اهداف و توانایی هایی داریم و می توانیم قصد خود را به صراحت اعلام کنیم و در عین حال این توانایی را داریم که از نفوذ ایده ها و طرح های خود به بیرون از پیکره موسسه جلوگیری کنیم. طراح این پروژه تحقیقاتی یعنی آقای حمیدی سال ها پیش این پروژه را تا مرحله اجرا پیش بردند اما به علت این که ایشان به تنهایی عهده دار این پروژه بودند برای حمایت آن را به یکی از مراکز دولتی بردند که متاسفانه نه تنها در آنجا این پروژه به ثمر ننشست بلکه بستری فراهم شد تا افراد متقلب و متقلد بعضی از ایده های این طرح ابتکاری را به یغما ببرند. و لذا یکی از اهداف تشکیل پارس آیرو همین مسئله مشاوره ایده پردازن بوده است چرا که بنیانگذار این موسسه جناب آقای حمیدی خود این مسئله را به خوبی درک کرده اند. اما به لطف خدا امروزه با مرجعیت قدرتمند علمی موسسه تحقیقاتی پارس آیرو در استان از این پس سعی بر این است که حداقل در استان کرمان این مسائل تاسف بار دیگر تکرار نشود و مجددا به لطف حضرت حق در این چند سال به دلیل فرصت بوجود آمده جناب حمیدی توانستند بیشتر پروژه ققنوس را مورد بررسی قرار دهند و به جرات می گویم که این پروژه با پروژه ققنوس قبل تفاوت زیادی در نوآوری ها  و ایده های نوین دارد.

 

 

بازدید 6795 بار
آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 دی 1394 ساعت 11:02
محتوای بیشتر در این بخش: « پهپاد آذر 2 اطلاعیه شماره 18 »

نظرات در سایت پارس آیرو

 نوید : سایت بسیار جالبی دارید    

 

مصطفی : درمورد موسسه بیشتر توضیح بدهید    

 

   حسام : لطفا مطالب علمی بیشتری قرار دهید

خبرنامه ماهیانه

شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما