languages:

گسترش همکاری "پارس آیرو" با "پادکو"

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱

به گزارش روابط عمومی موسسه پارس آیرو در صبح روز دوشنبه به مورخ 1393/02/09 مهندس حمیدی و کاپیتان هادی غلامی طی گفتگویی تلفنی در مورد مسائل هوانوردی ایران و همکاری های بیشتر بین دونهاد با هم صحبت کردند.

 

 

در این گفتگوی تلفنی آقای حمیدی با ابراز خرسندی از همکاری با شرکت توسعه هوانوردی پارس، همکاری با شرکت های بزرگ هوانوردی همچون توسعه هوانوردی پارس را یک نقطه بسیار مثبت دانستند. مدیرعامل موسسه پارس آیرو با پرداختن به موضوع اهداف مشترک دو نهاد و نام مشترک پارس در دو شرکت ابراز امیدواری کردند که بتوان یک شبکه متحد هوانوردی و فضایی را تحت نام پارس در کشور بوجود آورد چرا که شرکت های فعال دیگری مثل شرکت سرمایه گذاری هوانوردی پارس و چند شرکت دیگر که دارای همکاری با شرکت گسترش هوانوردی پارس هستند وجود دارند که با متحد کردن همه این پتانسیل ها می توان به اهداف والای و مشترک همه تحقق بخشید.

حمیدی در بخش دیگر به توانایی های مهندسین بومی اشاره کرد و با بیان مجدد موضوع شبکه متحد هوافضای ایرانی، رسیدن به جایگاه اول هوافضا در منطقه (و یک قطب بزرگ در جهان) با توجه به کارتیمی شرکت ها دور از انتظار ندانست.


کاپیتان هادی غلامی نیز با تایید سخنان مهندس حمیدی دیدهگاه های دو طرف را اصولی و منطبق بر هم دانستند. ایشان با اشاره به پشتکار و اقداماتی که برای نهادینه کردن علم هوانوردی خصوصا در بحث بومی سازی ساخت و طراحی هواپیما، این اقدامات و این گونه پشتکار را مناسب هوانوردی ایران ندانستند و خواهان فعالیت های جدی و پرشتاب برای جبران کاستی ها و زمان از دست رفته شدند و افزودند که نباید صرفا به اقدامات تحقیقاتی تئوری بسنده کرد چراکه علم هوانوردی یک علم تجربی بوده و تحقیقات با وارد شدن به عرصه ساخت نتیجه مطلوب خواهد داد و عیب ها و خطاها با داشتن تجربه در علم طراحی و ساخت برطرف خواهد شد.

در پایان این گفتگوی تلفنی، کاپیتان غلامی استان کرمان را دارای پتانسیل خوبی برای ایجاد مراکز هوانوردی عمومی ارزیابی کرده و ابراز امیدواری کردند که هرچه سریعتر مرکز هوانوردی عمومی کرمان راه اندازی شود.

 

روابط عمومی موسسه تحقیقاتی پارس آیرو.

دوشنبه 9 اردیبهشت ماه 1393


 

بازدید 12564 بار
آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 دی 1394 ساعت 11:03
محتوای بیشتر در این بخش: پهپاد آذر 2 »

نظرات در سایت پارس آیرو

 نوید : سایت بسیار جالبی دارید    

 

مصطفی : درمورد موسسه بیشتر توضیح بدهید    

 

   حسام : لطفا مطالب علمی بیشتری قرار دهید

خبرنامه ماهیانه

شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما